06.10.2017 (již proběhlý kurz)

Intenzívní výukový kemp na kolečkových lyžích, představující pomyslný vstup do zimní sezony.

Od pátečního poledne do nedělního podvečera (6.10. až 8. 10. 2017) o Vás budou pečovat zkušení trenéři (většinou držitelé licencí A, B nebo C). Během pětipraktických „tréninků“ se seznámíme se správným provedením  techniky a veškeré získané dovednosti si zafixujeme. Procvičíme jak klasickou techniku, tak bruslení. Praktická výuka je doplněna rozborem jízdy jednotlivých účastníků.


Maximálně se snažíme, aby Vám dva a půl dne strávené s námi přinesly co možná největší pokrok. Počet trenérů přizpůsobujeme počtu účastníků tak, aby jeden trenér pečoval maximálně o šest klientů pokud možno na podobné úrovni pokročilosti.  V případě účasti dětí lze vytvořit dětskou skupinu (od 8 let).


Předpokládaný program:
Pátek: Sraz účastníků v 14:30. Kurz zahájíme krátkou projížďkou na základě, které následně vytvoříme výukové skupiny

Sobota: Dopolední tréninková fáze bude zaměřena především na zdokonalení klasické techniky. Odpolední fáze bude ve znamení vyjíďky na některý z nedalekých vrcohlů. Rozbor techniky jednotlivých účastníků.

Neděle: Dopolední tréninková fáze bude zaměřena především na zdokonalení bruslařské techniky. Celý kurz zakončíme lehčí společnou projížďkou po okolí. Konec kurzu je naplánováno na 16 h.

Potřebné vybavení:
Kolečkové lyže (klasika, bruslení), hole  (klasika, bruslení s letními hroty), boty (ideální je mít vlastní vybavení, lze však po domluvě zapůjčit v provozovně Sun sport). Doporučujeme vzít si cyklistickou helmu.

Doprava:
Vlastní, po domluvě možnost spolujízdy s instruktorem.

Cena:
Cena kempu je 3200,- Kč (V ceně je zahrnuta celodenní péče zkušených trenérů, ubytování a polopenze).

Přihlášky a informace:
Přihlášky zasílejte na e-mail: vank.michal [at] sunsport [dot] cz, případně volejte Tel: 724 266 692

Uzavírka přihlášek vždy5 dní před zahájením kurzu. Na základě přihlášky Vám bude zaslána zálohová faktura. Po jejím zaplacení považujeme přihlášku za závaznou. V případě zrušení kempu z důvodu malého zájmu účastníků Vám bude záloha neprodleně vrácena v plné výši.