Stálá nabídka

Kolečkové lyže jsou pro většinu z nás přípravou na sezónu v bílé stopě. Využijte příležitost seznámit se s technikou mazání běžek pod vedením zkušených servisáků. Ušetříte si nervy i svaly, vždyť jen dobře namazaná lyže vám přinese tu pravou RADOST z pohybu na běžkách.

Na pondělí 23.11. v 17:30 jsme pro Vás připravili první letošní mazací workshop, který si klade za cíl seznámit zájemce z řad začátečníků i pokročilých s technikou mazání běžek. Je mnoho možností, jak do alchymie servisáků nakouknout. Časopisy, články a videa na internetu, rady přátel.. Ale nic nenahradí vlastní zkušenost. U nás si o možnostech mazání běžek nejen poslechnete, ale současně si každý krok (parafinování, nanášení vosků, čištění) osaháte a vyzkoušíte. Délka trvání: cca 90 minut

Přednášející: Vítek Effenberk (Efec) - veleúspěšný trenér a servisák biatlonu, nadšenec a blázen do mazání

Místo konání: Sun sport, Kšírova 32, 619 00 Brno

Cena: 100,-Kč/osoba (pro rodiče a členy SKOL a STŘELKA 50% sleva) - v ceně je poukaz na slevu 10% na veškeré servisní potřeby a dobrá káva.

Dotazy, informace, přihlášky: mail: telecky.tomas [at] sunsport [dot] cz nebo na tel: 541248595, 734202223. Vzhledem k tomu, že se z velké části jedá o praktický workshop, je nutné připravit vybavení (servisní stoly, vosky atd). Proto - v případě zájmu - prosím o včasnou rezervaci.


Rada na závěr: s sebou vhodné oblečení