Stálá nabídka

.....unikátní možnost zazávodit si na kolečkových lyžích ve Vysočina Areně

Formát závodu:

Uphill prolog 1,5 km s intervalovým startem
Hendikepový závod 8 km (4x2 km)

Přihlášky: Na akci je nutné se přihlásit do 5. 9. 2019 (včetně) v  přihlašovacím formuláři (po tomto termínu již za zvýšené startovné), částku uhraďte na bankovní účet 175 401 711/0300, do zprávy pro příjemce uveďte „RVYTO – vaše jméno a příjmení“ (částka musí být připsána na tento účet nejpozději 30.8.2018, v opačném případě je přihláška neplatná.

Kategorie: kolečkové lyže KLASIKA (v této etapě se nezapočítává do celkového hodnocení seriálu kategorie kolečkové lyže), kolečkové lyže SKATE (v této etapě se započítává do celkového hodnocení seriálu kategorie kolečkové lyže), kolečkové brusle, koloběžky


Startovné: 200 Kč (250 Kč po termínu přihlášek či na místě), cena obsahuje polévku a pití v místě cíle .


Prezentace: 11:30 - 12:45, Vysočina Arena (Nové Město na Moravě) (loc: 49.5772631N, 16.0533233E,  v občerstvení Sun´s Caffe (viz mapa)


Parkování: na parkovišti před hotelem Ski


Start: na stadionu Vysočina Arena,

prolog: 13:00 intervalově po 30s  - startovní pořadí je dle přihlášek
hendikepový závod: 14:00 dle prologu

Trasa:

Prolog - 1,5 km dlouhý výjezd vedoucí od střelnice přes tunely po nově položeném asfaltu až ke sjezdovce, kde bude cíl. POZOR trasa obsahuje jedno prudší klesání, které se nachází při výjezdu ze stadionu. Z cíle zpět na start doporučujeme sejít pěšky, odvážnější mohou sjet dolů na lyžích.  
Hendikepový závod - 8 km dlouhý závod tvořený čtyřmi okruhy nataženými na spodních tratích, Trasa závodu tedy z důvodu bezpečnosti nepovede za tunely. POZOR trasa obsahuje tři prudší, ale bezpečná klesání: hned po startu ze stadionu dolů, od tunelů směrem k “Modřiňáku”, z konce “Modřiňáku” na stadion

Trasa prologuTrasa hendikepoveho závodu

Více informací o celém seriálu závodů na kolečkových lyžích, inline bruslích a koloběžkách naleznete na stránkach RVYTO!