Stálá nabídka

...projížďka na málo frekventované cyklostezce v okolí Hostěnic

Užijte si poklidnou projížďku na kolečkových lyžích v krásném prostředí v okolí Přírodního parku Říčky. Najdete zde dostatečně kvalitní asfalt a přijemný chlad i v teplých letních měsících. 

 

Sraz každé úterý v 17:00 na parkovišti u autobusové zastávky Hostěnice, rozcestí Červený vrch. Po předchozí domluvě je i možnost spolujízdy s instruktorem ze Sun Sportu (Kšírova 32, Brno 619 00). Vyjížďky jsou určené jak pro začátečníky, tak i pokročilé jezdce.

Pro začátečníky je vhodná zejména první část cyklostezky končící u rozcestí Žalmanův kámen (vzdálené necelé 2 km), která je charakteristická jen velmi lehce zvlněným profilem. Odvážnější si mohou trať protáhnout až k rozcestí Kalečník. Úsek cyklostezky mezi rozcestím Žalmanův kámen a Kalečník je charakteristický táhlejším mírným výjezdem a následným sjezdem, který lze však bezproblému sjet. Ti nejrychlejší mohou pokračovat dále směrem na rozcestí U Tří javorů a poté až k silnici spojující Račice s Bukovinkou. Celou trasu lze doporočit již pouze zkušeným jezdcům, jelikož zde čekají dva rychlejší sjezdy.

Je na Vás budete-li chtít jet s instruktorem nebo si jenom necháte dovézt věci k zapůjčení či si prostě jenom chcete zkusit nějaké jiné lyže.

 

Potřebné vybavení:

Všechno potřebné vybavení kromě helmy je možné si zapůjčit v obchodě Sun Sport. Helmu však vřele doporučujeme.

 

Cena 300,- Kč za osobu (v ceně je zahrnuta péče instruktora a zapůjčení potřebného vybavení)

 

Přihlášky a informace:

vank.michal [at] sunsport [dot] cz, případně volejte 724 266 692